fazpanoelektrik@gmail.com 0312 283 77 77

Elektrik panoları üretimi alanında standart ürünlerimizin yanı sıra teknolojiyle doğru orantılı gelişen dünya standartlarında yeni projeleriniz, uzman ve teknik ekibimizin çözümleriyle ve güçlü işbirliği içerisinde devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon

0312 283 77 77

Adres

SARAY MAHALLESİ 27.CADDE NO:17 KAHRAMANKAZAN / ANKARA TÜRKİYE

Hakkımızda

     Faz Enerji Kontrol Sistemleri olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümlerle tasarlanan ve üretilen özel ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Tesisimizde Uluslararası kalite norm ve ilkelerine uygun gerçekleştirilen imalatlarımızı önemli ölçüde arttırıp, ikna edici sonucu vermemize yardımcı olan en gelişmiş, zaman açısından verimli ve rekabetçi çözümleri bir araya getirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

     Üretimini yaptığımız Elektrikli şarj istasyonları, GES projeleri, PLC, MCC panelleri, otomasyon,  elektrik projeleri ve dokümantasyon sağlama, yanı sıra MONOFAZ markası ile, elektrik pano ve panelleri, rock kabin ve montaj elemanları üretiminde uzman kadromuzla çözüm ortağı olarak, müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını düşünüp hem seri üretim hem de proje ile ilgili çözümler sunuyoruz. Elektrik panoları üretimi alanında standart ürünlerimizin yanı sıra teknolojiyle doğru orantılı gelişen dünya standartlarında yeni projeleriniz, uzman ve teknik ekibimizin çözümleriyle ve güçlü işbirliği içerisinde devam etmektedir.

 


WhatsApp
Hemen Ara